Genel Müdürümüz Müyesser Berk Yağız’ ın röportajı Marketing Türkiye Mayıs sayısında !

Genel Müdürümüz Müyesser Berk Yağız’ ın röportajı Marketing Türkiye Mayıs sayısında !

BBM Roportaj
Müyesser Berk Yağız; BBM’i rakiplerinden ayıran önemli avantajları ve sektördeki lider konumunu belirtirken, uzman kadromuz ve kurumsal yapımızla ilgili bilgiler paylaşmıştır. Ofset ve dijital reklam baskının ötesinde araç filo kaplama, one way vision bina giydirme, mağaza içi ve vitrin giydirme, özellikle MICE sektörü için çok önemli olan sahne giydirme, iç mekan uygulama gibi birçok alanda da uzmanlığımızı gösterebiliyoruz diyerek devam eden Müyesser Berk Yağız BBM markasının gelecekteki hedeflerini açıkladığı yazısıyla Marketing Türkiye Mayıs sayısında

Röportaj:

Büyük Baskı Merkezi’nin sektördeki yerinden, farklılığınızdan bahseder misiniz?

 

15 yıldır faaliyet gösteren BBM’i rakiplerinden ayıran en önemli özelliği kurumsal bir yapıya sahip olması. Son teknoloji kullanarak her ebatta her tür malzemeye baskı yapabilen sektörünün lider markasıdır. Yaptığımız işin niteliğini belirleyen en önemli faktör, müşteriyi doğru anlayıp konusunda uzman ekibiyle ihtiyaca yönellik doğru malzeme, baskı ve uygulama ile anahtar teslim iş sürecidir. Tuzla’daki 8000 metrekare fabrikamız, düzenli olarak yaptığımız yatırımlarla en donanımlı hale gelen makina parkurumuz ve Balmumcu’daki genel müdürlük binasındaki uzman ekibimizle müşterilerimize en iyi sonucu sunmak için çalışıyoruz.

Açıkhava sektöründeki görsellerin neredeyse tamamını BBM basıyor. Pazarımızı büyütmek ve kaliteli hizmet anlayışımızı daha yaygın hale getirmek için 2017’den beri 3M’in Avrupadaki 3 platinum iş ortaklarından biri olduk. Bu sayede markalara maliyet avantajı sağlayacak en yenilikçi malzeme ve en teknolojik alternatifleri öncelikli olarak paylaşabiliyoruz. Bunun yanı sıra özel garanti belgesi MCS taşıyıcısı olmaya da hak kazandık. Bu işbirliği ile ofset ve dijital reklam baskının ötesinde araç filo kaplama, one way vision bina giydirme, mağaza içi ve vitrin giydirme, özellikle MICE sektörü için çok önemli olan sahne giydirme, iç mekan uygulama gibi birçok alanda da uzmanlığımızı gösterebiliyoruz.

 

Önümüzdeki döneme yönelik hedefleriniz neler?

Halihazırda Avrupa ve Amerika’da çalıştığımız markalarımız var ama uzmanlığımızı kullanarak daha fazla yurtdışına açılmak istiyoruz. Hem 3M ile olan ortaklığımız hem sektördeki uzmanlığımız sayesinde BBM’i global bir marka haline getirebileceğimize inanıyoruz.