HAKKINDA

Türkiye’nin Büyük Baskı Merkezi
Son teknoloji kullanılarak, her ebatta baskı yapabilen, Türkiye’de lider ve hızla globalleşen bir markadır. 2005 yılında kurulan Büyük Baskı Merkezi, sürekli büyüme ve devamlı gelişim ilkeleri paralelinde hem üretim araçlarına hem de insan kaynaklarına en yüksek özeni göstererek en kaliteli ürünleri sizlerle buluşturur.Billboard,CLP,Megalight  Scrollerboards,Vinyl,Folyo,Mesh,One Way Vision,Canvas baskı işlerini kaliteli malzeme kullanarak basmaktadır.

2010 yılında taşındığı 8.000 m² üretim tesisinde reklam sektöründe kullanılan iç ve dış mekan reklam görsellerini her türlü baskı ve malzeme seçeneği ile dijital ve ofset olarak basabilmektedir.

Sektörün sayılı kurumsal şirketlerinden olan BBM, 2011 yılında dijital alanda yaptığı ciddi yatırımlar ile aynı zamanda en donanımlı makina parkuruna da sahip olmuştur. Kalifiye hizmetiyle ile Avrupa standartlarına giren BBM, 2017 yılı itibariyle BBM, 3M’in Avrupada’ki 3 platinum iş ortağından biridir.


Vizyon

Liderlik sorumluluğunun bilincinde olarak başarısının sürekliliği için insana ve teknolojiye sürekli yatırım yapar.

Misyon
BBM; siparişten teslimata kadar müşteri memnuniyetini ve kaliteyi en üst düzeyde tutmayı esas kabul eder. Doğaya saygılıdır. Toplumun hassasiyetlerine duyarlıdır. Piyasanın etik ilkelerine koşulsuz uyar.