HAKKIMIZDA

Üst Şekil

15 yıldır faaliyet gösteren Büyük Baskı Merkezi (BBM) markası, son teknoloji ürünler ve makineler kullanarak her ebatta her tür malzemeye baskı yapabilen sektörünün lider markasıdır. Tuzla’daki 8000 metrekare fabrikamız, düzenli olarak yaptığımız yatırımlarla en donanımlı hale gelen makina parkurumuz ve Balmumcu’daki genel müdürlük binasındaki uzman ekibimizle müşterilerimize en iyi sonucu sunmak için çalışıyoruz.
BBM, 3M’in Avrupa’daki 3 platinum partnerinden biridir. Öte yandan yine 3M tarafından BBM ürünlerine MCS garanti belgesi tanımlanmıştır. Kalifiye kadrosu ile Avrupa standartlarında hizmet veren BBM, güvenilir, kaliteli ve iyi hizmet veren bir kurum olarak sektör lideridir.

Türkiye’nin indoor ve outdoor baskılarında en büyük isimlerinden olan Büyük Baskı Merkezi 2005 yılında İlbak Holding bünyesinde kurulmuştur.

BBM, ofset ve dijital baskı tekniklerini kullanarak her ebatta baskı yapabilmektedir.
2010 yılında taşındığı 8.000 m₂ üretim tesisinde reklam sektöründe kullanılan iç ve dış mekan reklam görsellerini her türlü baskı ve malzeme seçeneği ile dijital ve ofset olarak basabilmektedir.
Sektörün sayılı kurumsal şirketlerinden olan BBM, 2011 yılında dijital alanda yaptığı ciddi yatırımlar ile aynı zamanda en donanımlı makina parkuruna da sahip olmuştur.

[Not a valid template]

Vizyon

Liderlik sorumluluğunun bilincinde olarak başarısının sürekliliği için insana ve teknolojiye sürekli yatırım yapar.

Misyon

BBM; siparişten teslimata kadar müşteri memnuniyetini ve kaliteyi en üst düzeyde tutmayı esas kabul eder. Doğaya saygılıdır. Toplumun hassasiyetlerine duyarlıdır. Piyasanın etik ilkelerine koşulsuz uyar.